Celým svým srdcem důvěřuj Hospodinu

"Pane, ten,kterého máš rád, je nemocen."

8. října 2016 v 21:16 | Vaness
Bůh slyší tvé modlitby.
Jan zaznamenává: "Sestry mu vzkázaly: Pane, ten, kterého máš rád, je nemocen." Někdo šel k Ježíši kvůli Lazarovi, a protože šel, Ježíš zareagoval. Uzdravení se neuskutečnilo po několik dní, ale bylo započato v okamžiku, kdy byl Pán povolán.
Říkal sis někdy, kam se dostanou tvé modlitby? "...nastalo na nebi mlčení...Jiný anděl předstoupil se zlatou kadidelnicí před oltář...aby je s modlitbami všech posvěcených položil na zlatý oltář před trůnem. A vystoupil dým kadidla spolu s modlitbami posvěcených z ruky anděla před Boží tvář" (Zjevení 8;1-4). Proč nastalo na nebi mlčení? Protože se někdo modlil! V nebi se všechno pozastaví, aby bylo slyšet modlitby někoho takového, jako jsi ty. Modlitby všech Božích lidí vystupovaly k Bohu. To je úžasné! Tvá slova se nezastaví, dokud se nedostanou do Božího srdce, proto se nepřestávej modlit.
Všimni si toho, že ten, který šel k Ježíši kvůli Lazarovi, řekl: "Pane, ten, kterého máš rád, je nemocen." Nepostavil svou žádost na nedokonalé lásce toho, kdo byl potřebný, ale na dokonalé lásce Ježíše. Neřekl: "Ten, který tě miluje, je nemocen." Řekl: "...ten, kterého máš rád, je nemocen." To je něco jiného.
Síla modlitby nezávisí na schopnosti toho, kdo se modlí, ale na neměnící se lásce toho, který slyší. Nejsi rád? Možná jsi velmi zkažený, možná nerozumíš tajemství modlitby, ale toto je jasné: děj začíná v nebi tehdy, když se někdo na zemi modlí.
Jan 11;3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama